.

.

Одлична цена
1pc 180x8.6 180*8.6 185x8.6 185*8.6 190x8.6 190*8.6 (OD*Дебелина) Храна Одделение Црвено Силиконска Гума Нафта Печат О Прстен О-Прстен Заптивка

1pc 180x8.6 180*8.6 185x8.6 185*8.6 190x8.6 190*8.6 (OD*Дебелина) Храна Одделение Црвено Силиконска Гума Нафта Печат

DEN 149.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
силикон
Број На Модел На:
180x8.6 185x8.6 190x8.6
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард
Производи во категоријата