.

.

Одлична цена
10pcs NQK 8x14x5 TC8x14x5 NBR Скелет Нафта Печат 8*14*5 Печати NQK висок квалитет на Пломби Радијална вратило фоки

10pcs NQK 8x14x5 TC8x14x5 NBR Скелет Нафта Печат 8*14*5 Печати NQK висок квалитет на Пломби Радијална вратило фоки

DEN 91.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Обликот:
линискиот заптивка
Број На Модел На:
ТЦ 8X14X5 NBR
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Производи во категоријата