.

.

Одлична цена
70pcs 8x1.5 8*1.5 9x1.5 9*1.5 10x1.5 10*1.5 OD*Дебелина Зелена Viton FKM Флуор Гума О Прстен О-Прстен Нафта Печат Заптивка

70pcs 8x1.5 8*1.5 9x1.5 9*1.5 10x1.5 10*1.5 OD*Дебелина Зелена Viton FKM Флуор Гума О Прстен О-Прстен Нафта Печат

DEN 165.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Гума
Број На Модел На:
8x1.5 9x1.5 10x1.5
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард
Производи во категоријата
DEN 215.76 -100 %