.

.

Одлична цена
40mm x 10мм Круг Изолација CD Player Аудио Звучници Анти-Вибрации Нозе Подлога Стојат Сива Пакет од 10

40mm x 10мм Круг Изолација CD Player Аудио Звучници Анти-Вибрации Нозе Подлога Стојат Сива Пакет од 10

DEN 140.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
GH0727
Обликот:
Станот Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Пластични, Пена,Алуминиум Легура
Производи во категоријата