.

.

Одлична цена
Нова Електрична вшмукување метални Преносни еден високо-моќ вшмукување калај пиштол Супер пумпа Заварување поправка алатки 24V 100W

Нова Електрична вшмукување метални Преносни еден високо-моќ вшмукување калај пиштол Супер пумпа Заварување поправка

DEN 4152.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
8800
is_customized:
No
напојување напонот:
220V50Hz
производ тежина:
0.67 KG
Производ големина:
225 * 180 * 325mm
Потрошувачка На Енергија:
100W
Излезниот Напон:
24v
Температурата Опсег:
200 степени -480 степени
греење на елемент:
керамички греење на елемент
Пумпа Тип:
турбо машина
Вшмукување калај земјата напон:
2mv на followin