.

.

Одлична цена
Домаќинство Одвлажнување Канцеларија Висока Моќност Воздухот Фен Мини Влага Апсорбер на Екранот на Допир, Одвлажнување Облека, Фен DH02

Домаќинство Одвлажнување Канцеларија Висока Моќност Воздухот Фен Мини Влага Апсорбер на Екранот на Допир, Одвлажнување

DEN 3552.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии (L x W x H (Инчи):
245x255x515mm
Dehumidification Волумен:
Капацитет на Резервоар за вода (l):
1.1-2.5 L
Напон (V):
220v
Покриеност (sq. ft.):
80 квадратни метри
Капацитет (pints / 24 часа):
/
сертификација:
CE
Функција:
Автоматско Кофа Полна Shut-Исклучен,LED Дисплеј,Кофа Полна Индикатор Светлина
Бренд Име:
YunlinLi
Брзината На Вентилаторот:
/
Работна Температура Опсег:
5-38 степен
Примена:
>60㎡
Број На Модел На:
DH02
Моќност (W):
265W
Тип:
одвлажнување