.

.

Одлична цена
2000ml со Висок капацитет Дома Воздух Одвлажнување DH02 Phlx Desiccant Влага Апсорпција на Воздухот Фен Електрични Dehumidifiers 220V

2000ml со Висок капацитет Дома Воздух Одвлажнување DH02 Phlx Desiccant Влага Апсорпција на Воздухот Фен Електрични

DEN 3597.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZJMZYM
Напон (V):
220v
Функција:
Надворешни Мозоци се Поврзете,Отстранлив Резервоарот за Вода,Автоматски Кофа Полна Shut-Off,Прилагодлив Humidistat,LED Дисплеј,Автоматска Контрола Humidistat
сертификација:
CE
Капацитет на Резервоар за вода (l):
1.1-2.5 L
Dehumidification Волумен:
Примена:
>60㎡
Капацитет (pints / 24 часа):
23L/24 ЧАСА
Покриеност (sq. ft.):
80 квадратни метри
Димензии (L x W x H (Инчи):
255*245*515mm
Брзината На Вентилаторот:
Други
Работна Температура Опсег:
5-38
Број На Модел На:
DH02
Моќност (W):
185w
Тип:
Dehumidifiers
Број На Производ:
G1552
Име на производ:
Dehumidifiers
Модел:
DH02
Напон:
220V
моќност:
185w
Фреквенција:
50 Hz
Дадената област:
80 квадратни метри
Производ големина:
255*245*515mm
Пакување големина:
39.5*40.5*66.5 cm
Тежина:
12kg