.

.

Одлична цена
Откопчување копче Прстен Автомобил стајлинг За Nissan X-Trail 2014 Мотор Започнете стоп копчето Маска

Откопчување копче Прстен Автомобил стајлинг За Nissan X-Trail 2014 Мотор Започнете стоп копчето Маска

DEN 105.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
виолетова, Злато, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Должина:
4cm
Објектот Ширина:
4cm
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
BoomBoost
Објектот Тежина:
5g
Објектот Висина:
0.6cm
Производи во категоријата