.

.

Одлична цена
50M*1M Дрвени Шема Вода Трансфер Печатење Филм Хидро Графика Филм

50M*1M Дрвени Шема Вода Трансфер Печатење Филм Хидро Графика Филм

DEN 2880.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Бренд Име:
iTAATOP
Објектот Ширина:
1m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
pva филм
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
50m
Производи во категоријата