.

.

Одлична цена
50 Квадратни Черепот Хидрографски Филмови Width100CM TSA9 Вода Трансфер Печатење Филм

50 Квадратни Черепот Хидрографски Филмови Width100CM TSA9 Вода Трансфер Печатење Филм

DEN 3480.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Бренд Име:
iTAATOP
Објектот Ширина:
1m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
3kg
Материјал Тип:
pva филм
Објектот Должина:
50m
Производи во категоријата