.

.

Одлична цена
За Хонда CBR600RR 2007 2008 2009 2010 2011 2012 F5 Заштитник Анти лизга Резервоарот Подлога Налепница Гас Коленото Зафат Влечење Страна 3M Decal

За Хонда CBR600RR 2007 2008 2009 2010 2011 2012 F5 Заштитник Анти лизга Резервоарот Подлога Налепница Гас Коленото

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
Сопствени дизајниран да се вклопуваат рамки и гас тенкови
Материјал Тип:
Силика Гел со супер силен 3M лепило
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
Црна
Состојба:
Сосема Нов, Висок Квалитет
Количина:
1 сет
Мерки на претпазливост:
Ве молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел
Модел:
За Хонда CBR600RR 2007-2012 F5 CBR 600 RR CBR600
Години:
2007 2008 2009 2010 2011 2012 07 08 09 10 11 12
За:
мотор мотор
Производи во категоријата