.

.

Одлична цена
3pcs DC1.5-2.5 V 408 Мини Електрични K125B DC Coreless Вибратор Моторни Massager Додатоци Висок Квалитет ! Се продаде Во Загуба САД

3pcs DC1.5-2.5 V 408 Мини Електрични K125B DC Coreless Вибратор Моторни Massager Додатоци Висок Квалитет ! Се продаде

DEN 39.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Pixiuonline
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Постојана Струја(A):
0.09-0.17 На
Излезна Моќност:
0.5 W
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
сертификација:
CCC,CE,ROHS,УЛ,VDE
Вртежен момент:
/
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
15000rpm
Commutation:
Brushless
Напон(V):
DC1.5-2.5 V
Број На Модел На:
408CR
Употреба:
/
Производи во категоријата