.

.

Одлична цена
2 парчиња K129B DC 3-4.5 V 7*16mm Мини Електрични Вибратор Coreless DC Мотор Massager Силен Шок Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина

2 парчиња K129B DC 3-4.5 V 7*16mm Мини Електрични Вибратор Coreless DC Мотор Massager Силен Шок Продаде Во Загуба

DEN 41.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Pixiuonline
сертификација:
CCC,CE
Тип:
Микро Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
Brushless
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
50000RPM
Постојана Струја(A):
0.1 А
Излезна Моќност:
На 0,4 W
Напон(V):
DC3-4.5 V
Број На Модел На:
716Vibrator Coreless DC Мотор
Вртежен момент:
/
Употреба:
/
Производи во категоријата