.

.

Одлична цена
K132B_B N20 DC Моделот Б: 6V 60RPM Мини Електрични Намалување Метал DC Опрема Моторни РК Автомобил Робот DIY Играчки Мотор Делови Продаде Во Загуба

K132B_B N20 DC Моделот Б: 6V 60RPM Мини Електрични Намалување Метал DC Опрема Моторни РК Автомобил Робот DIY Играчки

DEN 119.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Pixiuonline
сертификација:
CCC,CE,ROHS,УЛ,VDE
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
четка
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
25-600RPM
Постојана Струја(A):
80-150mA
Излезна Моќност:
0.24-1.8 W
Напон(V):
DC3-12V
Број На Модел На:
n20
Употреба:
Брод,Автомобил,Електричен Велосипед,Вентилатор,Дома Апаратот
Вртежен момент:
/
Употреба:
/
Производи во категоријата