.

.

Одлична цена
K242B DC 3-6V Мини Електрични Вибратор Моторни Massager Со Силен Шок Висок Квалитет ! Се продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина

K242B DC 3-6V Мини Електрични Вибратор Моторни Massager Со Силен Шок Висок Квалитет ! Се продаде Во Загуба САД, Белорусија

DEN 52.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Pixiuonline
сертификација:
CE
Тип:
Микро Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
четка
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
5000R/мин
Постојана Струја(A):
0.1 А
Излезна Моќност:
1W
Напон(V):
DC3-6V
Број На Модел На:
/
Вртежен момент:
/
Употреба:
/
Производи во категоријата