.

.

Одлична цена
Autonics Roatry Енкодер НОВИ во Кутија E40S6-360-3-Т-24 Алто Knicks AUTONICS енкодер E40S6 360 3 Т 24, E40S6/360/3/Т/24

Autonics Roatry Енкодер НОВИ во Кутија E40S6-360-3-Т-24 Алто Knicks AUTONICS енкодер E40S6 360 3 Т 24, E40S6/360/3/Т/24

DEN 930.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Заштита На Функција:
Капе-доказ
Вртежен момент:
//
сертификација:
CE
Изградба:
Постојан Магнет
Број На Модел На:
E40S6-360-3-Т-24
Тип:
Микро Мотор
Излезна Моќност:
//
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
//
Напон(V):
5V DC
Постојана Струја(A):
//
Употреба:
Домашен Уред
Commutation:
Brushless
Производи во категоријата