.

.

Одлична цена
DC 5V 9000 r/мин Висок вртежен момент Електричен Мотор за Авион Модел 12*20mm

DC 5V 9000 r/мин Висок вртежен момент Електричен Мотор за Авион Модел 12*20mm

DEN 88.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
како опис шоу
сертификација:
како опис шоу
Производи во категоријата