.

.

Одлична цена
50Pcs трговија на Големо Датотека Папка A4 Транспарентен документ торба Јаже тока hasp копчето класифицирани складирање канцелариски торба за Статистика Училиште

50Pcs трговија на Големо Датотека Папка A4 Транспарентен документ торба Јаже тока hasp копчето класифицирани складирање

DEN 1159.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
PP
Бренд Име:
ZHUTING
Број На Модел На:
Други
Тип:
Еластична Затворање Папка
Обликот:
Торба
Големина:
About 330mm*240mm
Производи во категоријата