.

.

Одлична цена
Нови Мажите Вистински кожни Чанти Лаптоп Чанта за Мажите Бизнис Crossbody Торба Cowhide Гласник Рамо Слободно Кеси

Нови Мажите Вистински кожни Чанти Лаптоп Чанта за Мажите Бизнис Crossbody Торба Cowhide Гласник Рамо Слободно Кеси

DEN 1437.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Надворешноста:
Размавта Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Земјата се каже
Повод:
бизнис
Декорација:
Заклучување,Ниту Еден
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
Cowhide
Стил:
бизнис
Обликот:
Satchels
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Производи во категоријата