.

.

Одлична цена
Слободно торба торба водоотпорен машки торба 12 инчен лаптоп склони висок степен на А4 патување гласник торба

Слободно торба торба водоотпорен машки торба 12 инчен лаптоп склони висок степен на А4 патување гласник торба

DEN 1125.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Празен Од,Батон,Црисс-Крстот,Чипка,Возбудува,Appliques,Писмо
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Мажите чанти склони торба
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
D5Column
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Satchels
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Повод:
Партија
Главен Материјал:
Најлон
Името на:
Рамената торба за лаптоп
боја:
Каки, црна, пустината дигитални, дигитални градот/ACU, дигитални џунглата,
Се применуваат на тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Функција:
Носат-отпор, enquiring, водоотпорен, дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат тип на производ:
Уредот, лаптоп, таблет
Производот Категорија:
Торба за лаптоп торба Камера
На ткаенина:
Водоотпорен најлон
Торба големина:
15.6 инчи бренд мажите лаптоп, лаптоп ранец
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Производи во категоријата