.

.

Одлична цена
Mountainpeak Feiying Возење Долго Одговараат на Мажите и Жените Велосипед Возење Панталони Планина Опрема

Mountainpeak Feiying Возење Долго Одговараат на Мажите и Жените Велосипед Возење Панталони Планина Опрема

DEN 1584.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Сезоната:
Пролет/Есен
Sleeve Големина:
Долг Ракав
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Бренд Име:
Mountainpeak
Број На Модел На:
tz-016
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Тип:
Џерси Поставува
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
Полиестер
is_customized:
No
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Времето на пазарот:
Летото 2014 година
Модел:
Орелот долги ракави одговараат на
Боја Класификација:
Женски машки орел орел
Статија број:
Ангелите долг одговараат на
Стил:
Долг ракав јава одговараат на
Применливи објект:
Машки
Применливи Сезона:
Лето
Производи во категоријата