.

.

Одлична цена
BXIO Велосипедизам Поставува Долг Ракав Џерси Lycra Спорт Носат Мажите Патот Јавањето Облека, Облека Циклус Тим Трки Maillots BX-0109H055

BXIO Велосипедизам Поставува Долг Ракав Џерси Lycra Спорт Носат Мажите Патот Јавањето Облека, Облека Циклус Тим Трки

DEN 1487.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Број На Модел На:
BX-0109H055
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Големина:
Долг Ракав
is_customized:
Yes
Сезоната:
Зима
Бренд Име:
BXIO
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
Polyethersulfone, Viscose, Микрофибер, Lycra, Полиестер, Ацетат
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Сезоната:
Пролет лето Есен
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Поставите Kurz Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Циклус сет:
велосипед облека
Дресови Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
Цел големина:
Може да се меша големина ,како што се Џерси L+Панталони M
Производи во категоријата