.

.

Одлична цена
Коди Челик Жените Краток Цевка Чорапи Мода Анти-Пропадна Жените Чорапи Памук Бренд Пет Прсти Женски Пети Чорапи 5pairs/многу

Коди Челик Жените Краток Цевка Чорапи Мода Анти-Пропадна Жените Чорапи Памук Бренд Пет Прсти Женски Пети Чорапи 5pairs/многу

DEN 252.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
AA6243
Sock Тип:
Повик
Објектот Должина:
18cm-25cm
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
боја:
Шарени Чорапи (6 Бои)
Сезоната:
Пролет&Есен
1lot:
=5pairs
Шема:
Цврста
Големина:
EUR
Материјал Сооднос:
80%Памук,10%Polyeste,10%Акрил
Стил-1:
Жените Краток Цевка Чорапи
Стил-2:
Жените Чорапи Памук Бренд
Стил-3:
Женски Пети Чорапи
број:
2017-8-16
Производи во категоријата