.

.

Одлична цена
Lawadka Бренд Новороденче Цртан филм Фокс Бебе Чорапи Деца Чорапи Анти-пропадна Кожа Дното Бебе Кат Чорапи

Lawadka Бренд Новороденче Цртан филм Фокс Бебе Чорапи Деца Чорапи Анти-пропадна Кожа Дното Бебе Кат Чорапи

DEN 68.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3M, 9M, 6M, 18 МИЛИОНИ, 12M, 24M
Бренд Име:
LAWADKA
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Повик
Број На Модел На:
wf17.7.16
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
is_customized:
Yes
Сезоната:
пролет,зима
Производи во категоријата