.

.

Одлична цена
Коди Челик Зимски Чорапи За Жените Памук Ивица Солидна Боја Жена Куп Куп Чорапи Мода Colloge Правец на Женски Чорапи 5pairs/многу

Коди Челик Зимски Чорапи За Жените Памук Ивица Солидна Боја Жена Куп Куп Чорапи Мода Colloge Правец на Женски Чорапи

DEN 276.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
Број На Модел На:
AA6455
Објектот Должина:
18cm--25cm
боја:
Шарени Чорапи (8 Бои)
Сезоната:
Пролет&Есен&Зима
1lot:
=5pairs/многу
Шема:
Барови
Големина:
EUR
Материјал Сооднос:
80%Памук,10%Polyeste,10%Акрил
Стил-1:
зимски чорапи за жени
Стил-2:
Жена Куп Куп Чорапи
Стил-3:
женски чорапи
број:
2017-11-28
Производи во категоријата