.

.

Одлична цена
Децата Зимски Чорапи За Бебе Девојки Во Цевка Чорапи Деца Младата Дебел Памук Тери Чорапи Новороденче Мода Мека Чорапи Деца

Децата Зимски Чорапи За Бебе Девојки Во Цевка Чорапи Деца Младата Дебел Памук Тери Чорапи Новороденче Мода Мека Чорапи

DEN 119.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Микрофибер,Spandex
Материјал Состав:
чешлани памук
Број На Модел На:
6343
Производи во категоријата