.

.

Одлична цена
Голема Продажба Модни Жените Чорапи Транспарентен Љубов Стил Чипка Слатка Чорапи Мека Атрактивни Удобно Висок Квалитет на Жените Чорапи

Голема Продажба Модни Жените Чорапи Транспарентен Љубов Стил Чипка Слатка Чорапи Мека Атрактивни Удобно Висок Квалитет

DEN 35.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Памук,Најлон
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
JY068
Објектот Должина:
1 SIZE
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи
ткаенина име:
Свила
Главната ткаенина состав:
Најлон/најлон
Функција:
Абсорбента, дише, deodorant, анти beriberi
Дебелина:
Ultrathin
Шема:
floret
Стил:
Јапонски
Производи во категоријата