.

.

Одлична цена
Голема Продажба Модни Жените Чорапи Транспарентен Стил DIY Чипка Bowknot Чорапи Мека Атрактивни Удобно Висока Qualith женски Чорапи

Голема Продажба Модни Жените Чорапи Транспарентен Стил DIY Чипка Bowknot Чорапи Мека Атрактивни Удобно Висока Qualith

DEN 36.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Памук,Најлон
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
JY053
Објектот Должина:
1 Size
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи
ткаенина име:
Свила
Главната ткаенина состав:
Polyamide / Најлон
Технологија:
Печатење
Функција:
Абсорбента, дише, deodorant, анти beriberi
Цевка за висок:
Краток цевка
Дебелина:
Ultrathin
Шема:
Пеперутка
Стил:
Слатка
Производи во категоријата