.

.

Одлична цена
Голема Продажба Модни Жените Чорапи Транспарентен Стил Чипка корејски Чорапи Мека Атрактивни Удобно Висока Qualith женски Чорапи

Голема Продажба Модни Жените Чорапи Транспарентен Стил Чипка корејски Чорапи Мека Атрактивни Удобно Висока Qualith

DEN 41.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Памук,Најлон
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
JY055
Објектот Должина:
1 Size
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи
На ткаенина име:
Копринени свила чорапи
Главната ткаенина состав:
Памук
Технологија:
Жакард
Функција:
Пот, скришум, deodorant, анти триење, дише, анти beriberi
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
Шема:
Чиста Боја
Производи во категоријата