.

.

Одлична цена
Латекс Долго Порибување со половината хип осилото подвезици inlcuding кратко шорцеви целиот сет 3pcs

Латекс Долго Порибување со половината хип осилото подвезици inlcuding кратко шорцеви целиот сет 3pcs

DEN 1503.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XS, M, L, XL
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
76cm
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
SET-009
Материјал:
Rayon
Материјал:
100% природен латекс
Дебелина:
0.35-0.4 mm
Големина на:
S,M,L;
боја:
Црна
Производи во категоријата