.

.

Одлична цена
Новороденче Зимски Чизми Младата Деца Девојчиња Момчиња Snowfield Чевли Креветчето Bebe Деца Супер се Задржи Топло Патент СПОРТСКИ Стилови Booties

Новороденче Зимски Чизми Младата Деца Девојчиња Момчиња Snowfield Чевли Креветчето Bebe Деца Супер се Задржи Топло

DEN 116.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Чизми
Пол:
Унисекс
Пета Тип:
Станот со
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Кадифен
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Бренд Име:
WEIXINBUY
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Моден Елемент:
печ
Производи во категоријата