.

.

Одлична цена
Ретро Злато Applique, Булчински Везени Poeny Applique, Луксузни Чипка Applique 1 buc

Ретро Злато Applique, Булчински Везени Poeny Applique, Луксузни Чипка Applique 1 buc

DEN 141.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Хеклани
Ширина:
24cm * 26cm
Број На Модел На:
DG
Ткаенина Тип:
Полиестер
Производи во категоријата