.

.

Одлична цена
10 Јарди Убава висок квалитет водат еластична чипка лента француски африкански чипка ткаенина кроења за прибор за шиење Облека

10 Јарди Убава висок квалитет водат еластична чипка лента француски африкански чипка ткаенина кроења за прибор за

DEN 47.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
0630
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Бренд Име:
SMT-ЗАНАЕТ
Декорација:
Чипка
Ширина:
25mm&30mm&18mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Должина:
10 јарди / Многу
Име на производ:
Висок Квалитет на еластична чипка лента
боја:
Црвена,Бела,Црна,Сина,Сива,Розова,Браун
Производи во категоријата