.

.

Одлична цена
150cm 5yards/многу симфонија ласерски ткаенина стакло предиво шарени неонски предиво фаза облека транспарентен газа

150cm 5yards/многу симфонија ласерски ткаенина стакло предиво шарени неонски предиво фаза облека транспарентен газа

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2, 4, 6, 8, 10, 12
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ширина:
150cm
Производи во категоријата