.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот Занаети Шиење Чипка Лента Плетенка Злато Сребро Хеклани Чипка Намали Дома Декорација Широк 1 cm Чипка

Бесплатен Превозот Занаети Шиење Чипка Лента Плетенка Злато Сребро Хеклани Чипка Намали Дома Декорација Широк 1 cm

DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Ширина:
approx 1cm
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
P073 /GZ_KHZD
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Полиестер
is_customized:
Yes
Количина:
30M
Дизајн:
Плетенка, хеклани
Главната употреба:
Сите се исти diy за headwear, облека, дом, оркестарот...
Производи во категоријата