.

.

Одлична цена
5Y/pc Врвот продажба жолта и кралска сина француски guipure чипка везови африкански вода растворлив чипка ткаенина за фустан BW121-1

5Y/pc Врвот продажба жолта и кралска сина француски guipure чипка везови африкански вода растворлив чипка ткаенина

DEN 2136.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
вода растворливи
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
xxx
Ширина:
51''/52''
Материјал:
100% Полиестер
Производи во категоријата