.

.

Одлична цена
3D рачно изработени везови appliques, лента цветови, везови appliques, 10 поставува

3D рачно изработени везови appliques, лента цветови, везови appliques, 10 поставува

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Applique
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ширина:
19*8 cm and 8.5*6cm
Ткаенина Тип:
микс
Производи во категоријата