.

.

Одлична цена
DoreenBeads Храна Одделение Пченица Слама Сад Ручек Кутија Храна Овошје Суши Сад Multilayer Плоштадот Солидна Боја на Студентите со Капак 1PC

DoreenBeads Храна Одделение Пченица Слама Сад Ручек Кутија Храна Овошје Суши Сад Multilayer Плоштадот Солидна Боја

DEN 134.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Dinnerware Тип:
Чинии
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Техника:
Handpainted
Број На Модел На:
AE013481 AE013482 AE013483 AE013484
Бренд Име:
DoreenBeads
Капацитет:
Производство:
Еден
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
житни слама
Производи во категоријата