.

.

Одлична цена
Нови Пристигне Двојно Лизгачот Автомобил Климатизација Штекер Венецијански Прозорец за Чистење со Четка Мулти-цел Слепи Четка Прашина Четка

Нови Пристигне Двојно Лизгачот Автомобил Климатизација Штекер Венецијански Прозорец за Чистење со Четка Мулти-цел

DEN 95.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Рака
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Домаќинство Чистење
Број На Модел На:
HC
Тип:
Мултифункционален Четка
Производи во категоријата