.

.

Одлична цена
Добар квалитет 21*4CM цилиндар кадрава коса чешел анти-статички унисекс главата масажа четка косата како на афро ги собереш фризерски стил алатка

Добар квалитет 21*4CM цилиндар кадрава коса чешел анти-статички унисекс главата масажа четка косата како на афро ги

DEN 149.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
не пакет по случаен избор на боја
Тип На Објект:
чешел
Број На Модел На:
21JFS1704
Материјал:
Пластични
Големина:
approx21CM
Тип:
кадрава коса чешел
Тежина:
approx40G/pc
Функција:
protable/creative/трајни
боја:
случаен боја
Пакет:
НЕ пакет
Производи во категоријата