.

.

Одлична цена
Мажите Се Види Зелена Dial Полн Бамбус Дрво Види Рачно Изработени Модни Неформални Спортови Кварц Види Висок Квалитет На Зглоб Види Relogio

Мажите Се Види Зелена Dial Полн Бамбус Дрво Види Рачно Изработени Модни Неформални Спортови Кварц Види Висок Квалитет

DEN 718.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Број На Модел На:
W262301
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Производи во категоријата