.

.

Одлична цена
OUKESHI Топла Продажба Мажите Бутик Бизнис Кварц се Види Мода Спорт воена Кожа Часовник рачен часовник Водоотпорен Машки Часовници О-22

OUKESHI Топла Продажба Мажите Бутик Бизнис Кварц се Види Мода Спорт воена Кожа Часовник рачен часовник Водоотпорен

DEN 238.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
OUKESHI
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
О-22
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
8мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Производи во категоријата