.

.

Одлична цена
SKMEI Мода Обичните Кварц Мажите Аналогни Часовници Кварц рачен часовник Водоотпорен Датум Кожа Бенд Relogio Masculino 9169

SKMEI Мода Обичните Кварц Мажите Аналогни Часовници Кварц рачен часовник Водоотпорен Датум Кожа Бенд Relogio Masculino

DEN 513.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
41mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Број На Модел На:
Skmei Види
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
Беа 25,5 см
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SKMEI
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Производи во категоријата