.

.

Одлична цена
Curren 2018 Мода Црна Вистински Кожен Појас Календар Екранот Машки Часовник Воена Види Топ Бренд На Луксузни Mens Спорт Рачен Часовник

Curren 2018 Мода Црна Вистински Кожен Појас Календар Екранот Машки Часовник Воена Види Топ Бренд На Луксузни Mens

DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
8225-02
Бренд Име:
CURREN
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
13mm
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
23cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Производи во категоријата