.

.

Одлична цена
thuderproof,анти-статички директно голф чадори 14mm fiberglass вратило и 5.0 mm fiberglass ребра,auto open,двојно слоеви

thuderproof,анти-статички директно голф чадори 14mm fiberglass вратило и 5.0 mm fiberglass ребра,auto open,двојно

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Чадори
Контрола:
Полу-Автоматски
Бренд Име:
Дожд Покрив
Производот:
голф чадор
Големина:
XL
Функција:
Тркалање Преку
Отворено Активност:
Риболов
Возрасна Група:
Возрасни лица
Панел Материјал:
Pongee
Број На Модел На:
CU-MR003
Материјал:
Pongee Ткаенина
Шема:
Голф Чадори
Боја:
Морнарско Сина
is_customized:
Yes
Производи во категоријата