.

.

Одлична цена
Правец на Отпорни Обичај Кул Черепот Чадор Жените Црна Слој Против УВ Чадори со Торба за Носење

Правец на Отпорни Обичај Кул Черепот Чадор Жените Црна Слој Против УВ Чадори со Торба за Носење

DEN 1031.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Чадори
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Функција:
Виткање
Контрола:
Целосно автоматско
Број На Модел На:
сонцето чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Големина:
48-53cm radius
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
се справи со:
Пластика и гума
Пол:
Жените чадор/Мажи чадор/Деца чадор
Отворено Активност:
Риболов
Дијаметар:
96cm
Тежина:
0.32-0.45kg
Објектот:
Целосна автоматска и Не-автоматски чадор
Тип:
Уникатен Parasol Чадор
Функција:
Windproof
Производи во категоријата