.

.

Одлична цена
(Бесплатен превозот & 2 ПАРЧИЊА гориво сооднос прилагодување завртка)Мотоцикл carburetor Mikuni на хидрати воздух завртка За VM22 Bandit250 GSF250 GJ74A

(Бесплатен превозот & 2 ПАРЧИЊА гориво сооднос прилагодување завртка)Мотоцикл carburetor Mikuni на хидрати воздух

DEN 120.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
2.7cm
Име На Модел:
VM22 Bandit250 GSF250 GJ74A
Специјални Функции:
Прилагодете carburetor
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Carburetor
Материјал Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Тежина:
3g
Бренд Име:
pdIbq
Производи во категоријата