.

.

Одлична цена
Мотоцикл Carburetor Изолатор Адаптер За Хонда CB250 Hornet 1996-2008 CBR250 MC14 MC17

Мотоцикл Carburetor Изолатор Адаптер За Хонда CB250 Hornet 1996-2008 CBR250 MC14 MC17

DEN 285.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
NICECNC
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
00
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Гума
Специјални Функции:
00
Модел и Година:
За Хонда CB250 Hornet 1996-2008 CBR250 MC14 MC17
Производи во категоријата