.

.

Одлична цена
Sweetown Жени Секси Исечете Camisole 2018 Исече Feminino Двоен Змеј Печатење На Блузи Без Ракави Feminino Bralette Мода Camis

Sweetown Жени Секси Исечете Camisole 2018 Исече Feminino Двоен Змеј Печатење На Блузи Без Ракави Feminino Bralette

DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Стил:
Секси & Клуб
Материјал:
Памук,Spandex
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
Sweetown
Број На Модел На:
HT0761
Шаблон Тип:
двоен змеј
боја:
Црна
Стил:
Моден
Функција:
Двоен Змеј Печати Градите
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Производи во категоријата