.

.

Одлична цена
Burvogue Секси Корсети и Bustiers Дами Overbust Корсет Челик Boned Bustier Гроздобер Сатен Булчински Корсет Bustier Блузи, за Жени

Burvogue Секси Корсети и Bustiers Дами Overbust Корсет Челик Boned Bustier Гроздобер Сатен Булчински Корсет Bustier

DEN 737.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
BurVogue
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
21493
Материјал:
Полиестер Мешавини,Најлон,Spandex,Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Материјал Состав:
10% Spandex, 90% полиестер
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
боја:
Шампањ Црна
Големина:
XXS XS S M L XL XXL XXXL
Стил:
Overbust корсет/Корсет Врвот
Коска:
14 челик коски
Ткаенини:
Dobby,сатен
Сезоната:
Sprin,Лето,Autum,Зима
Карактеристики:
краток половината cincher корсет, cincher корсет boned
is_customized:
Yes
Производи во категоријата